احتیاج به ایمن سازی وب سایت و سرور ها امری بدیهی می باشد زیرا که هر ساله صد ها مورد هک در کسب و کار های مختلف رخ می دهد. با این وجود کسب و کار ها قدرت خرید مالی در جهت تامین ابزار اسکنر امنیتی برای سیستم های خود را ندارند. اسکنر محبوب شرکت Acunetix بعنوان دفتر امنیتی مجازی شما می تواند در این امر شما را یاری دهد. اسکن وب سایت های شما شامل برنامه های کاربردی تحت وب، وب سرور ها و سایر موارد برای سرور های شما را از نظر آسیب پذیری بررسی کرده و به شما اجازه بر طرف نمودن آن مشکلات را قبل از حمله هکر ها می دهد.

     Acunetix OVS ( مخفف عبارت Online Vulnerability Scanner ) به شما امکان اسکن وب سایت را بدون داشتن license و نصب و اجرای نرم افزار Acunetix می دهد. بر خلاف سایر اسکنر های امنیتی آنلاین، OVS قادر به یافتن تعداد بیشماری آسیب پذیری به دلیل داشتن موتور آنالیزگر هوشمند می باشد و حتی قادر به تشخیص DOM Cross-Site Scripting و همچنین Blind SQL Injection نیز است. بخاطر داشته باشید تمامی اسکنر ها قادر به یافتن آسیب پذیری SQL Injection و یا موارد مشابه می باشند اما تنها تعداد محدودی قادر به یافتن تمامی این آسیب پذیری می باشند که تفاوت اصلی اسکنر Acunetix با سایر اسکنر های امنیتی می باشد.

شما می توانید نسخه ۱۴ روزه OVS را از اینجا ثبت نام نمایید. نیازی به دانلود و نصب نرم افزار نمی باشد. نسخه ۱۴ روزه تمامی آسیب پذیری های شما را شناسایی نموده و تنها تفاوت آن با نسخه اصلی در این ۱۴ روز، عدم نمایش کامل مسیر آسیب پذیری های وب سایت شما می باشد.

register-ovs

تجهیز اسکنر با OpenVAS برای اسکن امنیتی شبکه

     OVS محدود یه اسکن برنامه های کاربردی تحت وب نمی باشد. نیاز به اسکن شبکه و استفاده از تکنولوژی های برتر در جهت بررسی شبکه از نقاط قوت OVS می باشد. شرکت Acunetix با OpenVAS در این زمینه همکاری داشته، شرکتی که بیش از ۱۰ سال در زمینه امنیت شبکه مطرح بوده و در حال حاضر در بسیاری از ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی بعنوان اسکنر امنیتی شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. از نقاط قوت OpenVAS بروز بودن بانک اطلاعاتی آن می باشد و طی نهایتا ۲۴ ساعت قادر به بروز رسانی بانک اسکن آسیب پذیری های خود در پروژه OVS می باشد.

اسکن امنیتی وب سایت و شبکه خود را از امروز آغاز کنید

     گرفتن نسخه OVS نرم افزار Acunetix بسیار کار راحتی می باشد و طی مدت ۱ ساعت قابلیت راه اندازی دارد. تنها کافی است درخواست خود را به نمایندگی شرکت Acunetix در ایران (نماد امنیت وب) به آدرس الکترونیکی [email protected] ارسال نمایید و پس از دریافت تعرفه و صورت حساب خود، حساب کاربری OVS را دریافت نمایید. پس از ورود به حساب کاربری خود و درخواست اسکن امنیتی وب سایت و شبکه، بسته به حجم آنها و تعداد صفحات وب سایت، برای شما نتیجه اسکن امنیتی ایمیل خواهد شد. در صورت نداشتن آسیب پذیری با ریسک متوسط و بالا در وب سایت و شبکه خود، شما قادر به دریافت مهر اعتماد شرکت Acunetix با نام عمومی trustseal خواهید بود. نمونه این مهر اعتماد را می توانید در انتهای وب سایت “نماد امنیت وب” در قسمت footer مشاهده نمایید.