کلاس های آموزشی شرکت فناوری اطلاعات پارس نوین با ظرفیت حداکثر ۲۰ نفر و تعداد ۱۰ کامپیوتر برگزار می گردد. گواهی پایان دوره تمامی نرم افزار ها و دورس تدریس شده توسط شرکت پارس نوین به فراگیران اعطا می گردد.

فراگیران محترم در نظر داشته باشند که مهلت ثبت نام دوره ها تا زمان اعلام شده برای هر دوره مشخص و در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد دانشجو، مهلت ثبت نام ۱ هفته به تعویق خواهد افتاد و به دانشجویان اطلاع داده خواهد شد.

مدارک لازم و نحوه‌ ثبت‌نام:

 کلیه مراحل ثبت‌نام دوره‌ها به صورت الکترونیکی و از طریق پایگاه اینترنتی نماد امنیت وب به نشانی www.softwarequality.ir انجام می‌پذیرد.  جهت ثبت‌نام مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱)      ابتدا با مراجعه به شعب بانک رفاه گارگران، هزینه و شهریه دوره را به حساب شماره ۶۸۲۰۰۱۷۱ به نام شرکت پارس نوین فاراب راه واریز نمایید. در صورت نیاز به شماره شبا جهت پرداخت شهریه، شماره شبای حساب شرکت پارس نوین فاراب راه در زیر ذکر شده است

(IR64 0130 1000 0000 0068 2001 71)

۲) اطلاعات فردی خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایید.

۳)  اگر متقاضی شرکت در چند دوره مختلف هستید می‌توانید مجموع مبالغ دوره را در یک فیش واریز کنید.

۴) ثبت‌نام اینترنتی در دوره باید حداقل تا یک هفته پیش از شروع دوره انجام پذیرفته شده باشد.

۵) حضور مستمر در کلیه ساعات آموزشی الزامی است و در روز پایانی دوره‌، آزمون مربوطه برگزار می‌شود و سپس گواهینامه پایان دوره اعطاء خواهد شد.

۶) برخی دوره‌ها دارای محدودیت ثبت‌نام می‌باشند، بنابراین اولویت ثبت‌نام در هر دوره با کسانی است که زودتر در دوره ثبت‌نام می‌نمایند و طبعا افراد دیگر به طور خودکار قادر به ثبت‌نام در دوره بعدیخواهند بود.

۷) رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی و عدم مصرف  دخانیات در محیط برای آقایان و رعایت حجاب اسلامی برای خانمها الزامی است؛ افراد خاطی لغو دوره خواهند شد.

۸)   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به هرگونه سوال و ابهام می‌توانید با شماره تلفن  ۸۸۹۴۶۰۷۷ تماس حاصل نمایید.

 تقویم آموزشی:

۱- دوره آموزشی نرم افزار Acunetix  اطلاعات بیشتر …

۲- دوره آموزشی تست نرم افزار توسط ابزار JMeter  اطلاعات بیشتر …

۳- دوره آموزشی هک اخلاقی CEH  اطلاعات بیشتر …