شناسایی امنیت وب سایت با محصول SSP1

بررسی امنیت لحظه ای وب سایت برای هر برنامه نویس، مدیر پروژه، پیمانکار، کارفرما و هر مدیری (ذینفعان) بسیار حائز اهمیت است. بررسی پارامتر های امنیتی نرم افزار، موردی است که در ابتدا قبل از رونمایی پروژه و همچنین بصورت دوره ای بعد از اجرایی شده آن می بایستی در هر زمان بررسی گردد. انقضای یکی از کامپوننت ها، هسته اصلی نرم افزار، وب سرور، دیوار آتش و همه و همه کافی  است که موجب هک شدن آن توسط هکر گردد و آن زمان است که سهل انگاری موجب خدشه دار شدن برند شما می گردد.

پنا داشبورد امنیتی - حق دسترسی برای بسته یک مرتبه اسکن امنیتی

پنل داشبورد امنیتی – حق دسترسی برای بسته یک مرتبه اسکن امنیتی

نماد امنیت وب به تازگی از محصولی با نام SSP1 رونمایی کرده است که عمده آسیب پذیری های ریسک بالای وب سایت را با حداقل قیمت و حداقل زمان توسط اسکنر های معتبر و همچنین توسط کار شناس امنیتی  بررسی نموده و به شما در پنل امنیتی گزارش معتبر و کاملی را ارائه می دهد. این محصول که با نام یک مرتبه اسکن امنیتی معروف است  پس از بررسی وب سایت شما از 1 تا 100 بر اساس پارامتر های مورد نظر، نمره ای به دامنه شما  اختصاص می دهد که این نمره ملاک شما در جهت امنیت وب سایت می باشد که معمولا نمره بالای 75 نمره ای است که می توان وب سایت را امن در نظر گرفت. در این محصول پارامتر های زیر بررسی می گردد:

  • بررسی آسیب پذیری های متداول وب سایت
  • بررسی Firewall
  • بررسی پیمایش دایرکتوری
  • بررسی نسخه CMS یا پرتال
  • بررسی SQL Injection
  • بررسی   XSS  – Cross Site Scription توسط نرم افزار Acunetix
  • بررسی وب سرور
  • بررسی وضعیت دامنه شما در لیست سیاه ۲۹ آنتی ویروس
  • بررسی Phishing

روال کار در این محصول بدین صورت است که پس از پرداخت وجه اسکن امنیتی طی نهایتا ۲ ساعت کاری ایمیلی برای شما ارسال می گردد که نام کاربری و رمز عبور پنل داشبورد امنیتی در آن قرار گرفته است که با ورود به آن با صفحه بالا مواجه می شوید. در این صفحه اسکن امنیتی وب سایت شما با نام www.example.ir در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ صورت پذیرفته است و در آن اطلاعاتی مهم در خصوص وضعیت وب سایت شما در بین لیست سیاه ۲۹ شرکت آنتی ویروسی، امکان تزریق SQL، امکان هک توسط XSS، امکان وجود آسیب پذیری Directory Traversal، امکان وجود هک گوگل GHDB، امکان حمله Brute Force و بررسی فایروال، نسخه پرتال یا CMS مورد استفاده و در نهایت بررسی وب سرور به شما نمایش داده شده است. در انتها پس از رتبه بندی امنیتی وب سایت شما توسط سیستم، کارشناس امنیتی توضیحات لازم را در خصوص موارد بحرانی وب سایت در باکس مربوطه قرار می دهد.

نمایش بررسی دامنه شما در لیست سیاه

نمایش بررسی دامنه شما در لیست سیاه

این پنل امنیتی برای همیشه در اختیار شما قرار خواهد داشت و تاریخچه تمامی اسکن های مرتبط با “نام کاربری” شما در آن باقی می ماند. در جهت خرید محصول به آدرس http://softwarequality.ir/product/ssp1 مراجعه نمایید.