طی چند سال گذشته گوگل از جمله مراکزی بود که بیشترین تعداد خرید شرکت‌های کوچک را به نام خود ثبت کرد و توانست پروژه‌های مختلف خود را به کمک استارت‌آپ‌ها پیش ببرد. ولی این بار غول اینترنتی جهان تصمیم گرفته است در سیستم داخلی خود استارت‌آپ تاسیس کند.

گوگل به این نتیجه رسیده است که اگر استارت‌آپ مورد نظر را در سیستم داخلی خود تاسیس کند در زمان، هزینه و … صرفه‌جویی می‌شود و پروژه‌ها سریع‌تر به نتیجه می‌رسد.

گوگل با همین هدف یک انکوباتور جدید راه‌اندازی کرده است که گروه‌های مختلف داخلی در این شرکت می‌توانند داخل آن روی پروژه‌های مختلف فعالیت کنند و آزمایش‌های لازم را انجام دهند.

این مرکز شتاب‌دهنده در سیستم داخلی گوگل Area 120 نام دارد که توسط «دان هاریسون» و «برادلی هورویتز» مدیریت می‌شود. این دو فرد از مدیران قدیمی گوگل محسوب می‌شوند. هاریسون مدیریت مرکز توسعه سازمانی گوگل را برعهده دارد و هورویتز هم مدیر سرویس‌های Streams، Photos و Sharing در شرکت گوگل است.

گروه‌های مختلف فعال در شرکت گوگل هم‌اکنون می‌توانند درخواست خود را برای پیشبرد طرح‌های مختلف در این مرکز شتاب‌دهنده به ثبت برسانند و سپس طرح خود را در آن مستقر کنند. اگر طرح آنها مورد پذیرش قرار گیرد این فرصت را در اختیار خواهند داشت تا بتوانند برای مدت چند ماه به صورت تمام‌وقت در انکوباتور فعالیت داشته باشند.

اگر طرح آنها در انکوباتور Area 120 با موفقیت کامل به نتیجه برسد، می‌توانند درخواست تاسیس شرکت جدید را به گوگل بدهند و سرمایه مجزا در اختیار بگیرند.

منبع: ایستنا

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

گوگل برای پیشبرد طرح‌های خود انکوباتور تاسیس کرد