کلاهبرداری اینترنتی در قالب سایت همسریابی

فردی که در پوشش سایت همسر یابی در اینترنت، یکی از شهروندان را فریب داده بود و از او مبلغ ۸۰ میلیون ریال کلاهبراری کرده بود توسط ماموران پلیس فتای شهرستان بهارستان شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان،سرهنگ ” داود عبدالمالکی ” گفت:در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در فضای مجازی او را فریب داده و مبلغ ۸۰میلیون ریال از او کلاهبرداری کرده، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ عبدالمالکی اظهار داشت: شاکی مدعی بود در یکی از سایت های تبلیغاتی با یک فردی به نام”ع- ر” آشنا شده و با وی تماس برقرار می کند که در جریان این ارتباط، مبلغ ۸۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری می شود.

رئیس پلیس بهارستان ادامه داد:فرد شاکی فریب خورده و مبلغ درخواستی را بدون دریافت هیچ گونه مدرک و نشانی به حساب فرد کلاهبردار واریز می کند.

این مقام انتظامی بیان داشت:ماموران پلیس فتا با بررسی های تخصصی در فضای مجازی، متهم را شناسایی و در یک عملیاتی ویژه ، فرد کلاهبردار در بهارستان دستگیر می کنند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.