کسب مزیت رقابتی با نفوذ به اطلاعات دارویی

مقامات سازمان غذا و دارو به ارائه‌ی جزییاتی در مورد استراتژی فناوری این سازمان پرداختند که بر تقویت حفاظت از داده‌های شرکت‌های داروسازی که در طی فرایند تصویب داروهای جدید ارائه می‌شود، تکیه دارد.
وینترمیوت در یک رویداد صنعتی در واشنگتن دی‌سی روز جمعه طبق گزارش aFedScoop گفت: «آن‎ها می‌خواهند که این داده‌ها را نه تنها به عنوان نشان پیروزی داشته باشند، بلکه می‌توانند از آن‎ها واقعاً به عنوان یک مزیت رقابتی در بازار استفاده کنند». بیش از ۹۰ درصد از اطلاعات تنظیمی ثبت شده در سازمان غذا و دارو به صورت الکترونیک فرستاده می‌شود.
برنامه‌ی استراتژیک فناوری اطلاعات بر این هدف است که سامانه‌های پرخطر و معماری امنیتی نسل آینده‌ی شبکه را تأیید و اعتبارسنجی کند و برنامه‌ی مدیریت وصله‎های آژانس را بهبود بخشد. این برنامه در سپتامبر سال ۲۰۱۵ آغاز به کار کرد و از یک رویکرد کارت امتیازی بهره می‌گیرد، و شبیه به رویکرد اتخاذ شده در مورد دستگاه‌های پزشکی است که دستورالعمل آن در ماه ژانویه صادر گردید.
گزارشی که در ماه آوریل منتشر شد، به رشد حوادثی اشاره می‌کند که در بخش‌های تولید صورت می‌گیرند و شامل شرکت‌های دارویی هم می‌شوند و مرتبط با افزایش حملاتی هستند که مالکیت معنوی را نشانه گرفته‌اند. گزارش دیگری که در ماه اکتبر منتشر شده است، نشان می‌دهد که دو شرکت دارویی در میان شرکت‌هایی هستند که کمتر از یک ماه بعد از اینکه دولت چین و آمریکا موافقت کردند که در حملات سرقت مالکیت معنوی درگیر نشود، مورد هدف نفوذگرانی قرار گرفته‌اند که با دولت چین در ارتباط هستند.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.