براساس تحقیق جامعی که توسط اتاق بازرگانی انگلستان انجام شده، در این کشور، تجارت‌ها و سازمان‌های بزرگ بیش از سایر شرکت‌ها احتمال دارد که قربانی حملات سایبری شوند. بیش از نیمی از شرکت‌ها با بیش از ۱۰۰ کارمند، در معرض سرقت اطلاعات، نفوذ و بدافزار قرار گرفته‌اند. در شرکت‌هایی که کارکنان آن‌ها کمتر از ۱۰۰ نفر است، تنها ۱۸ درصدشان با حملات سایبری مواجه شده‌اند.

یک تحقیق جامع نشان داده که بسیاری از نقض داده‌ها برای هفته‌ها و حتی ماه‌ها تشخیص داده نشده‌اند. در این صورت شرکت‌های بزرگ برای چنین نقض داده‌هایی در مقایسه با شرکت‌های کوچک با دشواری‌های بیشتری مواجه بوده و باید با مهارت عمل کنند.

در نظرسنجی که بین ۱۲۰۰ شرکت انجام شد، نشان داده شد که بسیاری از این شرکت‌ها (۶۳ درصد) در مواجهه با حملات سایبری از بخش فناوری اطلاعات در مقایسه با بانک‌ها و مژسسات مالی کمک می‌گیرند. پس از نفوذ، تنها ۲ درصد از شرکت‌ها برای بررسی مشکل، نیروهای پلیس و مراجع قانونی را باخبر می‌کنند. از سال بعد قرار است تمامی کسب‌وکارهایی که با اطلاعات مشتریان سروکار دارند، از قانون و مقررات حفاظت عمومی از اطلاعات پیروی کنند.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

کانال اخبار فناوری اطلاعات نماد امن

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

کسب‌وکارهای بزرگ در انگلستان بیشتر در معرض حملات سایبری قرار می‌گیرند