چند نفوذگر توانستند کارگزارهای مسابقات بخت‌آزمایی را دستکاری کنند

پلیس ۶ نفر را به اتهام دستکاری پایانه‌‌های بخت‌آزمایی در ایالت کانکتیکات آمریکا دستگیر کرده‌ است. پلیس می‌گوید این افراد با دستکاری این پایانه‌ها توانسته‌اند بلیت‌های بخت‌آزمایی بیش از معمول را دریافت کنند.
کارآگاهان می‌گویند همه این ۶ نفر یا صاحب مغازه‌های خرده‌فروشی و یا کارمندان این‌فروشگاه‌ها هستند.
مظنونین به پایانه‌های بخت‌آزمایی نفوذ کرده‌اند
این گروه طوری کارگزار را تنطیم کرده‌ بودند تا در فرآیندی تعداد زیادی بلیت را تولید کند. این امر موجب ثابت شدن نمایشگر می‌شود، تا به کارپردازان اجازه دهد ببینند کدامیک از بلیت‌های بیرون آمده بلیت‌های برنده هستند. آن‌ها بلیت‌های خوب را چاپ کرده و سایر بلیت‌‌ها را باطل می‌کرده‌اند.
به نظر می‌رسد این نفوذ به دلیل وجود ضعف در نرم‌افزار پایانه‌های بخت‌آزمایی بوده‌ است، که نه تنها موجب می‌شده است درخواست بلیت با اندکی تاخیر انجام شود بلکه به کارپردازها اجازه می‌داده‌ است زودتر بدانند آیا درخواست ارسال شده یک بلیت برد خواهد بود یا خیر.
مقامات پس از کشف این موضوع که تعداد بلیت‌های برد بخت‌آزمایی بیش از آن‌چه باید تولید می‌شدند از ماه نوامبر اقدام به تعلیق این بازی در کانکتیکات کرده‌اند.
۶ متهم این پرونده همگی زیر ۳۰ سال سن دارند.
۲ نفر از آ‌ن‌ها به عنوان متهم ردیف اول شناخته شده‌اند تا به اتهام جرایم رایانه‌ای و کلاهبرداری محاکمه شوند. آن‌ها فعلاً به پرداخت ۲۵ هزار دلار محکوم شده‌اند.
بازرسان سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و ماموران بخت‌آزمایی این ایالت می‌گویند تعداد بیشتری از این ماموران وجود دارند که از بلیت‌های بخت‌آزمایی به نفع خود استفاده می‌کنند تا بعداً آن‌ها را برای خود تبدیل به پول کنند. احتمالاً در آینده دستگیری‌های بیشتری به دلیل نفوذ‌های این چنینی رخ دهد.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.