وب‌گاه رسمی گروه بیلدربرگ امروز مورد نفوذ قرار گرفت. نفوذگران در پیامی هشدار دادند که اگر اعضای این گروه به نفع حقوق بشر کار نکنند، احتمال نفوذ و حمله در آینده نیز وجود دارد.

گروه بیلدربرگ نام کنفرانسی غیررسمی است که هر ساله به صورت کاملاً خصوصی و محرمانه در نقطه‌ای از جهان برگزار می‌شود. اعضای گروه بیلدربرگ تماماً انتصابی هستند. تمامی اعضا از قدرتمندترین و با نفوذترین افراد در زمینه‌های سیاست، اقتصاد و رسانه هستند.

این گروه از ۱۵۰ عضو تشکیل شده است و هریک از اعضا در حوزه‌ی رسانه، مالی، دانشگاه و بخش‌های مختلف صنعت کار می‌کنند. جلسات این گروه به‌طور خصوصی برگزار می‌شود و هیچ‌ بیانیه‌ی عمومی در خصوص مذاکرات صورت‌گرفته منتشر نمی‌شود. کنفرانس اخیر در تیر ماه امسال در آلمان برگزار شد.

وب‌گاه رسمی این سازمان‌، توسط گروه‌های HackBack و ناشناس‌ها مورد نفوذ قرار گرفته است. این گروه‌ها پیامی در وب‌گاه منتشر کرده‌اند تا اعضای این گروه، بیشتر به فکر حقوق بشر باشند تا منافع خودشان. نفوذگران برای اعضای این گروه اولتیماتوم نیز در نظر گرفته‌اند. نفوذگران اعلام کردند در طول یک سال آینده اگر اعضا برای حقوق بشر تلاش نکنند، احتمال نفوذها و حملات دیگری نیز وجود دارد.

در این پیام می‌خوانیم: «اعضای عزیز بیلدربرگ، از همین حالا تا یک سال دیگر مهلت دارید بجای تلاش برای علاقه‌مندی‌های خود به نفع حقوق بشر تلاش کنید. در غیر این صورت ما دوباره شما را پیدا کرده و به سامانه‌های شما نفوذ خواهیم کرد.»
نفوذگران اعلام کردند می‌توانند به همه چیز که متعلق به گروه بیلدربرگ باشد، نفوذ کنند از جمله حساب‌های بانکی، خودروهای متصل، لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های همراه.

در ادامه‌ی پیام آمده است: «وضعیت فعلی را در نظر بگیرید. ما خودروهای گران‌قیمت شما که متصل به اینترنت هستند را کنترل می‌کنیم. ما تجهیزات امنیتی خانه‌های شما را کنترل می‌کنیم. ما لپ‌تاپ دختر شما را کنترل خواهیم کرد. ما تلفن همراه همسر شما را تحت کنترل داریم. ما از جلسات مخفی شما آگاهیم. ما رایانامه‌های شما را می‌خوانیم. ما به بانک محبوب شما نفوذ کرده و دارایی‌های شما را مشاهده می‌کنیم. هر جایی که برق باشد شما امنیت کافی نخواهید داشت.»
در حال حاضر که این گزارش در دست نگارش است، وب‌گاه در حالت نفوذشده قرار دارد و هنوز معلوم نیست این سازمان از نفوذ باخبر شده است یا خیر.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

پیام نفوذ سایبری به وب‌گاه بیلدربرگ: برای حقوق بشر تلاش کنید