یک نوجوان متهم است که حساب رایانامه‌ی شخصی برنان را مورد نفوذ قرار داده و حدود ۴۰ مورد از اسناد حساس را که در آن قرار داشته‌اند منتشر کرده است، این اسناد شامل یک سند ۴۷ صفحه‌‏ای از برنامه‌ی مدیر کنونی سیا بوده است.
سی‌ان‌ان گزارش داده است که این پسر نوجوان در مورد ظن توطئه برای ارتکاب عمل خلاف دسترسی غیرمجاز به داده‌های رایانه‌ای دستگیر شده و به قید وثیقه آزاد شده است.
این نفوذگر از اطلاعات منتشرشده در مورد برنان استفاده کرده تا AOL را وادار به بازنشانی حساب کاربری رایانامه‌ی این مدیر سازمان سیا کند.
باندی که خود را Crackas with Attitude در توییتر می‌خوانند، شماره‌ی تلفن برنان را پیدا کردند و به عنوان کارکنان Verizon برای کسب اطلاعات بیشتر از رئیس، با او تماس گرفتند. آن‌ها از این اطلاعات شخصی برای ایجاد درخواست و بازنشانی گذرواژه‌ی حساب کاربری AOL برنان استفاده کردند.
اسناد منتشرشده طبقه‌بندی شده نبودند و برنان می‌گوید که مسئولیت‌های امنیتی خود را در استفاده از این حساب شخصی نقض نکرده است.
این گروه به مدت چندین ماه اطلاعاتی را در مورد وزیر امنیت داخلی جه جانسون، مدیر سازمان امنیت ملی جیمز کلپر، و مدیر اف‌بی‌آی مارک جیولیانو، افشاء ‌کرده است.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

پلیس انگلستان یک نوجوان بریتانیایی را برای نفوذ به رایانامه‌ی مدیر سیا بازداشت کرد