ویندوز ۱۰ مشکل دارد؟ با Feedback Hub به مایکروسافت خبر دهید!

اگر در مورد ویندوز ۱۰ شکایت یا پیشنهادی برای بهتر شدن آن دارید، هم اکنون از طریق برنامه FeedBack Hub می‌توانید با مایکروسافت تماس بگیرید.
تا به حال برنامه FeedBack Hub منحصراً در دسترس کاربران ویندوزی بوده است که در برنامه داخلی مایکروسافت شرکت کرده‌اند اما هم‎اکنون و درست با به‎روزرسانی سالانه‌ی ویندوز ۱۰ در تابستان امسال، مایکروسافت آن را در دسترس تمامی ۳۰۰ میلیون کاربر ویندوز قرار داده است.
طبق توضیحات این برنامه، FeedBack Hub به کاربران ویندوز ۱۰ اجازه می‌دهد که بازخوردهایشان را در مورد ویندوز ۱۰ ارائه دهند و اگر پیشنهادی یا مشکلی دارند آن را با مایکروسافت در میان بگذارند.

FeedBack Hub ترکیبی از یک برنامه Feedback ویندوز است که قبلاً منتشر شده و یک Hub درونی برای اعضا داخلی ویندوز که مایکروسافت آن را اوایل امسال منتشر کرد. این برنامه ترکیبی نیز خود تا حدودی در پاسخ به بازخورد کاربرانی منتشر شده است که تمایل دارند از طریق هر دو برنامه به آن‌ها اطلاع‎رسانی شود.
این برنامه هم راهی است برای مهندسان مایکروسافت که از طریق آن بفهمند کاربران چه فکری در مورد ویندوز ۱۰ می‌کنند و هم به کاربران کمک می‌کند که همراه با تغییراتی که برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود، حرکت کنند.
برنامه FeedBack Hub همچنین به کاربران اجازه می‌دهد که به پیشنهاد دیگران رأی موافق بدهند، موضوعی را جستجو کنند و به محصولات مختلف مایکروسافت امتیاز دهند.

این برنامه در دسترس هرکسی است که تمایل دارد آن را نصب کند. اگرچه به نظر می‌رسد، مایکروسافت چند ویژگی درون این برنامه مخصوص اعضای برنامه داخلی ویندوز قرار داده است و این ویژگی‌ها کاربران ویندوز ۱۰ را تشویق می‌کند که به این برنامه بپیوندند. بدون شک، چشم‌های بیشتری در حال نظارت بر روی ویندوز ۱۰ هستند و همچنین تعامل بیشتر بین کاربران برای مایکروسافت نیز مفید است.
مایکروسافت در توضیح این برنامه گفت: «اگر میخواهید بیشتر در مورد ویندوز ۱۰ بدانید، به برنامه داخلی ویندوز ۱۰ بپیوندید و با آخرین هشدارها و اطلاعیه‌ها همراه باشید، به محصولات نمره بدهید، در نظرسنجی‌ها شرکت کنید و نشان مخصوص بگیرید».

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.