جرمی هانت وزیر بهداشت بریتانیا می‌گوید: «مراکز خدمات سلامت عمومی پیشاپیش یک هدیه‌ی کریسمس به مبلغ یک میلیارد پوند برای نصب سرویس اینترنت بی‌سیم رایگان WiFi در بیمارستان‌ها دریافت خواهند کرد.»
او می‌گوید که یک میلیارد دلار پول نقد برای بهبود خدمات در بیمارستان‌ها هزینه خواهد شد.
او ادعا می‌کند که نصب اینترنت وای‌فای رایگان در مراکز خدمات سلامت عمومی به طور قابل توجهی ابزارهای سلامت برخط را بهبود خواهد بخشید.
این گزارش می‌گوید که چنین حرکتی بیماران را قادر می‌سازد تا خود به بررسی وضعیت سلامتشان با استفاده از نرم‌افزارهای موجود پرداخته و در زمان پزشکان و پرستاران صرفه جویی شود.
به نظر می‌رسد که این حرکت بخشی از برنامه‌های دولت برای تحقق دولت الکترونیک در سال ۲۰۲۰ است. اگر چه این وعده از سال ۲۰۱۳ به این سال منتقل شده است. در آن موقع هانت Hunt وعده داده بود که در سال ۲۰۱۸ به استفاده از کاغذ پایان خواهند داد.
هانت گفت: «هر کسی که از خدمات سلامت عمومی استفاده می‌کند انتظار دارد که در مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال در سطح جهان پیشرو باشد و خدمات بی‌سیم رایگان بخشی ضروری برای تحقق این هدف است. این کار به بیماران و کارکنان توانایی دسترسی به خدمات بیشتر و کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان را می‌دهد.»
این حرکت در پی توصیه‌ای انجام شد که مارتا لین فاکس در اوایل این ماه در گزارش کمیسیون دولت بریتانیا برای بهبود فن‌آوری‌های برخط در خدمات بهداشتی در جهت پشتیبانی دیجیتال عرضه کرده بود.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

وعده‌ی وای‌فای عمومی برای مراکز درمانی از سوی وزیر بهداشت بریتانیا