سرویس پخش Livestream اذعان کرده است که ممکن است این سرویس مورد نفوذ واقع شده باشد و در نتیجه به مشتریان هشدار داده است که «احتمال دارد یک شخص غیرمجاز به پایگاه داده‌ی مشتریان این شرکت دسترسی پیدا کرده باشد.»
لایواستریم یک سرویس پخش زنده‌ی ویدئویی است که به مشتریان اجازه می‌دهد تا محتوا را از طریق اینترنت پخش کنند. این شرکت به داشتن بیش از ده هزار مشتری فعال بر خود می‌بالد.
این شرکت در رایانامه‌ای به مشتریان خود گفت: «در حالی‌که ما هنوز به بررسی ابعاد کامل این واقع می‌پردازیم، ممکن است برخی از اطلاعات حساب‌های ما در معرض دسترسی قرار گرفته باشند. این اطلاعات ممکن است شامل آدرس رایانامه، نسخه‌ی رمزگذاری‌شده‌ی رمزهای عبور و سال تولد و شماره‌ی تلفن افراد در صورتی که آن را به این شبکه ارائه کرده باشند، هستند.»
این شرکت می‌گوید که هیچ‌گونه کارت بانکی و یا اطلاعات پرداخت را ذخیره نمی‌کند. و می‌افزاید: «ما هیچ نشانه‌ای نیافتیم که حاکی از این باشد که رمز‌های عبور رمزگذاری شده، ممکن است رمزگشایی شده باشند، اما برای احتیاط بیشتر از همه‌ی کاربران می‌خواهیم که رمزهای عبور خود را تغییر دهند.»

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

هشدار Livestream به مشتریان در مورد نفوذ احتمالی