نفوذ به شبکه‌ی خبری رژیم صهیونیستی و پخش اذان

سه‌شنبه شب گروهی از نفوذگران، کنترل شبکه‌ی ۲ رژیم صهیونیستی را که یک شبکه‌ی خبری است در دست گرفتند و اذان پخش کردند. نفوذگران می‌خواستند به یک لایحه‌ی بحث‌برانگیز اعتراض کنند. در این لایحه گفته شده که باید صدای اذان پخش‌شده از مساجد محدود شود.

نفوذگران ابتدا به شبکه‌ی همه‌پخشی تلویزیون رژیم صهیونیستی نفوذ کرده و پس از بدست آوردن دسترسی بر روی شبکه‌های ماهواره‌ای، در انتقال داده‌ی این شبکه اختلال ایجاد کردند. رسانه‌های رژیم صهیونیستی حدس می‌زنند این نفوذگر از عربستان سعودی باشد.

آبان ماه، پارلمان رژیم صهیونیستی لایحه‌ی مؤذن را تصویب کرد. براساس این لایحه رهبران مذهبی حق ندارند برای دعوت نمازگزاران و پخش اذان از بلندگو استفاده کنند. هدف دولت رژیم صهیونیستی از تصویب این لایحه محافظت از شهروندان در برابر سروصدا است.

در حالی‌که این لایحه در درجه‌ی اول از آلودگی صوتی پیشگیری می‌کند ولی منتقدان معتقدند یک بند در این لایحه وجود دارد که مسلمانان را هدف قرار داده است. در این بند آمده است: «آزادی مذاهب نباید به کیفیت زندگی شهروندان خطری برساند یا با بیان عبارات تحریک‌آمیز افراد را به دین خاصی تشویق و ترغیب کند.»

سیاستمداران عرب احمد تیبی و طالب ابو عرعر نیز در اعتراض به این لایحه‌ی رژیم صهیونیستی در صحن مجلس اذان گفتند. این لایحه تحت حمایت نتان‌یاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز قرار گرفته است.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.