موانع اجرای احراز هویت چندعاملی

بسیاری از مؤسسه‌های مالی با وجود نیاز به احراز هویت چند عاملی، با پیچیدگی‌های بکارگیری مؤثر آن روبه‎رو هستند.
کریس ترایتن، رئیس بازاریابی محصولات در Crossmatch می‎گوید: «بیایید در مورد این پیچیدگی‌ها صحبت کنیم. ابتکارات احراز هویت چندعاملی، به مدت ۶ سال در حال پیشرفت است. به‎طور میانگین باید از چهار راه‎حل برای احراز هویت استفاده شود، چون یک راه‎کار به تنهایی نمی‌تواند امنیت تمامی فناوری‎اطلاعات را برقرار کند. سازمان‌ها با آگاه شدن از تهدیدهای جدید و با وصل شدن سامانه‌ها به اینترنت، به طور گسترده‌ای در حال استفاده از راه حل‌های امنیتی جدید هستند».
ترایتن گفت که بکارگیری احراز هویت چندعاملی نیازمند سفارشی تهیه شدن همه چیز بود. مدیریت تعداد رو به رشد سامانه‌ها، کارکنان، شرکا و مشتریان (همگی با چندین نقطه دسترسی) به بهترین شکل ممکن مشکل است. در مصاحبه‌ای راجع به آخرین نسخه‌ی فرآیند احراز هویت چندعاملی، ترایتن موارد زیر را بازگو کرد:
•موانع اولیه و اصلی در سازمان‎ها، مانع به کارگیری فرایند احراز هویت چندعاملی توسط موسسه‌های مالی می‌شود؛
•روش‌هایی وجود دارد که احراز هویت چند عاملی مانع حملات سایبری می‌شود؛
•Crossmatch شناسایی و مدیریت دسترسی را برای موسسه‌های مالی آسان می‌کند.
ترایتن رهبر بازاریابی محصولات در Crossmatch ، با دو دهه تجربه فنی و مدیریتی در سامانه‌ها و امنیت موسسه‌های مالی است. ترایتن محصولات و تیم بازاریابی این شرکت را به سمت برطرف نمودن نیازهای امنیتی مؤسسه‌ها هدایت می‌کند و او پیش از پیوستن به شرکت Crossmatch در شرکت‌های مشاوره‌ای در SiliconValey از جمله Digital Persona، interlink Networks، Siemens و اپل کار می‌کرد. او همچنین موسیقی دان به نامی است که در مسابقه بین المللی گیتار Villa Labos در سال ۱۹۸۱ شهرت و اعتباری بهم زد.
ویدئوی کامل این مصاحبه را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.