کنفرانس سالانه‌ی RSA که برگزارکننده‌ی مسابقه خلاقیت‌های نوآورانه Sandbox است در حال حاضر در حال ثبت‌نام از شرکت‌کنندگان برای کسب عنوان «خلاقانه‌ترین استارت‌آپِ RSAC» در سال ۲۰۱۶ می‌باشد. برندگان گذشته این مسابقه شامل شرکت‌های معروفی چون Sourcefire ،Imperva و آخرین آن‌ها نیز شرکت Waratek بوده‌اند.
شرکت‌کنندگان «راه‌کارهای نوینِ امنیتی» خود را در برابر مخاطبان حاضر در صحنه که شامل سرمایه‌گذاران کارآفرین حرفه‌ای، کارشناسان صنایع مختلف، مدیران ارشد صنایع تجاری و رهبران استراتژیک هستند، به معرض نمایش می‌گذارند. پنج شرکت پیشرو به عنوان هیأت داوران در مورد شرکت‌کنندگان داوری کرده و برنده را انتخاب می‌کنند.
علاوه بر این رویداد، این کنفرانس به ارائه جلسه‌ای خواهد پرداخت که در آن یک شرکت از پایه راه‌اندازی خواهد شد، میزبان این جلسه سرمایه گذارِ کارآفرین و مدیر عامل سابق سیمنتک، Enrique Salem بوده و سخنران ویژه آن نویسنده پرفروش‌ترین کتاب و مشاور پنتاگون، Peter W. Singer نویسنده‌ی کتاب «جامعه اطلاعاتی و هالیوود» است که در مورد «بررسی ظهور نیروهای جدیدی که آینده امنیت و فن‌آوری را شکل می‌دهند» سخنرانی خواهد کرد.
این رویداد در تاریخ ۲۹ فوریه سال ۲۰۱۶ برگزار خواهد شد. شرکت‌هایی که قصد دارند در آن شرکت کنند باید تا ساعت ۸ صبح چهارشنبه ۶ ژانویه ۲۰۱۶ درخواست خود را به صورت برخط ثبت نمایند.
خلاصه‌ای از نیازمندی‌های شرکت در این رقابت در ادامه فهرست شده‌اند:
۱- محصولات عرضه شده نباید بیش از یک سال از عرضه آنها در بازار گذشته باشد (محصولات عرضه شده از ژانویه ۲۰۱۵)
۲- محصول باید دارای این قابلیت باشد که تأثیر مهمی در امنیت اطلاعات داشته باشد (که داوران در این مورد نظر خواهند داد)
۳- محصول باید بتواند در حین کنفرانس به صورت زنده برای حضار شرکت‌کننده در مسابقه RSAC تشریح شوند.
۴- شرکت باید خصوصی بوده و درآمد آن در سال کمتر از ۵ میلیون دلار باشد.
۵- تیم مدیریتی شرکت باید عرضه‌ی موفقیت آمیز محصول خود را به بازار ثابت کرده باشد.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

 “نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

مسابقه خلاقیت‌های نوآورانه Sandbox همزمان با کنفرانس RSA