در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۸ مایکروسافت یادداشت های انتشار خود را برای ویژوال استودیو ۲۰۱۹ منتشر کرد. در این یادداشت ها، مایکروسافت اعلام کرد که حذف بعدی ویژگی های تست بار load testing در نسخه بعدی ویژوال استودیو اعلام خواهد شد. به عنوان جایگزین، مایکروسافت توصیه می کند از Apache JMeter ™ برای تست بار استفاده شود.

اهمیت تست بار (Load Testing) برای بهبود کیفیت کد باعث ایجاد بسیاری از ابزارهای تست بار شده است. توسعه دهندگان می توانند بین بسیاری از بهترین ابزارهای تست بار یا آنهایی که تجاری هستند یکی را انتخاب نمایند.

ابزار تست متن باز برای جامعه توسعه دهندگان و DevOps ارزشمند است. توسعه این ابزار ترکیبی از استعداد و منابع مهندسانی از سراسر جهان است که در حال توسعه این ابزارها بوده که مشکلات خود را بتوانند حل کنند. از بین تمامی این ابزارها JMETER توسط شرکت مایکروسافت انتخاب شده و بعنوان برترین ابزار تست به جامعه توسعه دهندگان این صنعت معرفی شده است.

به منظور آشنایی و یادگیری این ابزار که در تمامی شرکت های نرم افزاری می بایستی پیاده سازی و سفارشی گردد می توانید از این لینک بسته آموزش ویدویی این ابزار را که تجربه ۸ سال شرکت نماد امن و مهندسان مجرب آن بوده دانلود و استفاده نمایید.

مایکروسافت JMeter را به عنوان ابزار تست بار معرفی کرد