Wair نام ماسکی است که با استفاده از مجموعه ای از فیلترها و پنکه های کوچک داخلی از شما در برابر الودگی های زیست محیطی حفاظت می کند.

این ماسک به صورت ماژولار طراحی شده و لذا کاربران می توانند به راحتی فیلترها و بخش های دیگر آن را تغییر داده و تعویض کنند. این نوع طراحی شستشوی خود ماسک پارچه ای مذکور را هم به راحتی ممکن می کند.

شرکت فرانسوی سازنده این ماسک می گوید ساختار Wair به گونه ای است که از کاربران خود به خوبی در برابر دود و آلودگی حفاظت می کند. این ماسک ساختار منعطفی دارد که دهان و بینی فرد را به طور کامل می پوشاند.

ساختار منحنی شکل و فیلتر سه لایه این ماسک از افراد در برابر باکتری ها، عوامل آلرژی زا و دیگر آلودگی های موجود در شهرهای بزرگ حفاظت می کند. امری که با استفاده از ماسک های عادی و ساده متداول ممکن نیست.

این ماسک علاوه بر فیلتر مجهز به فن یا پنکه کوچکی نیز هست که همراه با باتری در کنار ماسک قرار می گیرد و هوای تازه و و فیلترشده و قابل تنفس را به درون ماسک می دمد.

این ماسک همراه با یک برنامه موبایلی عرضه می شود که بیشتر کارکرد آموزشی دارد و حاوی اطلاعاتی در مورد آلودگی های زیست محیطی است. قیمت مدل ساده و بدون فن این ماسک ۷۲ دلار و قیمت مدل های فن دار آن از ۱۵۶ تا ۲۰۸ دلار در نوسان است.

منبع: فارس

کانال اخبار فناوری اطلاعات نماد امن

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

ماسکی که واقعا شما را از شر هوای آلوده حفظ می‌کند