۴۱_۲۶کیفیت آموزش در آلمان رو به افزایش است، و این نشان‌دهنده‌ی این مسئله است که در آینده در کشور آلمان در مقایسه با سایر کشورها، افراد کمتری از رسانه‌های اجتماعی استفاده خواهند کرد.
آلمانی‌ها به خاطر داده‌های خوشایند مربوط به OECD امسال یعنی «مروری سریع بر تحصیلات» خوشحال هستند. این داده‌ها در مورد ارتباط نسبت بالای معلم به دانش‌آموز، یکپارچه‌سازی عالی کودکان مهاجران، تعداد زیاد درجه‌ی کارشناسی ارشد که تقریباً دو برابر تعداد مدارک درجه‌ی دکتری (۵٫۴ درصد) در مقایسه با میانگین OECD (۲.۴) در آلمان است.

خبرهای خوب، البته به شرطی که شما یک رسانه اجتماعی فعال در آلمان نباشید
آلمان تنها کشور در بین ۳۴ کشور عضو گروه OECD است که در آن سطح تحصیلات عالی مرتبط با استفاده کمتر از رسانه‌های اجتماعی است.
داده‌های OECD که در ادامه آمده است، مشاهده کنید:
۴۱_۲۶_۱

حال سؤال این است که دلیل این قضیه چیست؟
آیا افراد تحصیل‌کرده درآمد بیشتر و در نتیجه گجت‌ها و برنامه‌های داده بیشتری ندارند تا رسانه‌های اجتماعی را دنبال کنند؟
یا این‌که این موضوع تاریخی است؟ آیا آلمانی‌های با تحصیلات بالا از تاریخ آلمان در زمان نازی‌ها درس گرفته‌اند؟ و در نتیجه نسبت به مردم سایر کشورها، به جمع‌آوری داده‌هایشان حساس هستند؟
یا این‌که این موضوع نشانه‌ایست از این‌که آلمانی‌های تحصیل‌کرده از روزنامه‌ها، مجلات هفتگی و اخبار عصرگاهی راضی هستند؟ آیا آن‌ها به منابع خبری قدیمی آلمانی اعتماد بیشتری دارند؟ در کشورهایی مانند ترکیه یا مجارستان که برنامه‌های رسانه‌های آن‌ها به اندازه‌ی کافی جدید نیست، افراد تحصیل‌کرده به دنبال اطلاعات خام، فیلترنشده و دقیق از منابعی فراتر از کانال‌های تحت نظارت دولت هستند.
Galileo، یک برنامه‌ی علمی آلمانی، به این موضوع در توئیتر اشاره کرد، اما به سادگی از روی آن گذشت تا به موضوع اصلی خود یعنی تحلیل و معنار داده‌های OECD بپردازد.
در این توئیت که به زبان آلمانی است گفته شده: «هرکسی که این نوشته را می‌خواند کند ذهن است.»

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

فرار آلمانی‌های تحصیل‌کرده از رسانه‌های اجتماعی