در اوایل کریسمس دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده‌ی آمریکا یا به اختصار USPTO متحمل یک قطع برق عمده شد که منجر به رسانه‌ای شدن آن شد.
این آژانس گزارش داده است که «قطعی برق عمده در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری آمریکا در الکساندریا ایالت ویرجینیا در چهارشنبه ۲۲ دسامبر رخ داده است و منجر به خسارت تجهیزاتی شده است که نیاز به خاموش شدن پس از قطع ارتباط از بسیاری از سامانه‌های برخط و آی‌تی داشته‌اند.»
سامانه‌های جست‌وجو، پرکردن فرم و پرداخت به همراه نرم‌افزارهای مورد استفاده بازرسان ثبت اختراع همگی خاموش شده‌اند. دستگاه‌های فکس نیز همه از کار افتاده‌اند و این سازمان نمی‌توانست چیزی از آن‌ها دریافت کند.
بنابراین این دفتر تصمیم گرفت «از سه شنبه ۲۲ دسامبر ۲۰۱۵ تا پنج‌شنبه ۲۴ دسامبر ۲۰۱۵ را روز تعطیل ایالتی در منطقه‌ی کلمبیا اعلام کند.»
اعلام ۲۲ تا ۲۴ دسامبر به عنوان روزهای تعطیل ایالتی تنها یک اقدام احتیاطی نبود؛ این کار به این معنی است که مبالغی که مهلت پرداخت آن‌ها در این روزها به سر می‌رسد می‌توانند در اولین روز کاری بعد از تعطیلات پرداخت شوند، در حالی‌که پیام‌هایی که به این سازمان ارسال می‌شوند در تاریخی ثبت می‌شوند که این سازمان آن‌ها را دریافت کرده است.
این سازمان می‌گوید که به سختی در تلاش است تا همه چیز را برای کریسمس سامان دهد و اخبار بیشتری در این مورد در ۲۸ دسامبر ارسال خواهد کرد.
کمی جست‌وجو در گوگل نشان می‌دهد که این سازمان محصولات خود را از شرکت‌های جونیپر، شرکت EMC و شرکت سیسکو خریداری می‌کند.
در اینجا امیدواریم که تیم فنی این سازمان بتواند پیش از فرا رسیدن تعطیلات سراسری اوضاع را سامان دهد. گویا مراکز داده برای گذران جشن کریسمس آمادگی ندارند!

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

فرارسیدن زودهنگام کریسمس در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری آمریکا به دلیل قطعی برق عمده