موسسه امنیتی کسپرسکی اعلام کرد: تمامی فارسی زبانان در سراسر جهان از امروز می توانند به زبان مادری خود از محصولات امنیتی این شرکت استفاده کنند.

این موسسه تحقیقاتی در حوزه امنیت سایبری در آستانه سال نو میلادی جدیدترین راهکارهای امنیت برای کاربران خانگی را به زبان فارسی عرضه کرد.

بر این اساس امکان استفاده از آنتی‌ویروس، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی ۲۰۱۶ این کمپانی برای تمامی فارسی‌زبانان سراسر جهان از ۱۳ دیماه فراهم شده است.

این اقدام موسسه امنیتی کسپرسکی در راستای کاهش مخاطرات حضور کاربران در فضای سایبری و بومی سازی محصولات در کشورهای مختلف صورت گرفته است و بر این اساس کاربران فارسی زبان می توانند از رابط کاربری و پیام های این برنامه با زبان فارسی بهره ببرند. همچنین همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی در نسخه کسپرسکی ۲۰۱۶ نیز امکان به‌کارگیری رایگان و آزمایشی یک ماهه نسخه‌های فارسی وجود دارد و کاربران می‌توانند پس از طی شدن دوره آزمایشی، آن را به نسخه یک‎ساله ارتقا دهند.

نسخه‌های فارسی محصولات خانگی کسپرسکی از وب‌سایت رسمی و یا فروشگاه‎های آنلاین نمایندگان این کمپانی به آدرس http://irkaspersky.com/kaspersky-persian-201 قابل دریافت و به‌کارگیری است.

منبع: فارس

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

فارسی‌سازی محصولات امنیتی خانگی با هدف کاهش مخاطرات سایبری