darth-putin-796x398 (1)

رسانه‌های خبری اعلام کردند حساب کاربری «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از شبکه اجتماعی توئیتر حذف شد و همزمان با آن تعداد زیادی از حساب‌های کاربری مهم این کشور از جمله [email protected] که توسط «سرگئی لاورُف» وزیر امور خارجه روسیه مدیریت می‌شود، ناپدید شد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، لازم به ذکر است که صفحه اختصاصی رئیس جمهور روسیه در شبکه اجتماعی توئیتر بیش از ۵۰ هزار نفر دنبال‌کننده دارد که تمام آنها از حذف این صفحه متعجب شده‌اند.

بر اساس خبرهای منتشر شده، صفحه اختصاصی «ولادیمیر پوتین» روز گذشته بی‌دلیل از شبکه اجتماعی توئیتر حذف شد و پس از گذشت پنج ساعت مجدد به این شبکه اجتماعی برگشت.

بر اساس توضیحات مندرج در مرکز پشتیبانی توئیتر، حساب‌های کاربردی پرطرفدار تا زمانی معتبر هستند که مشخص شود صفحه مذکور توسط شخص حقیقی مربوط به آن مدیریت می‌شود و به صورت جعلی کاربران را به سمت خود نکشانده است.

پس از حذف صفحه اختصاصی رئیس جمهور روسیه، کاربران این کشور یک هشتگ با عنوان NoGulagForDarthPutinKGB# ایجاد کردند و در آن اعتراض خود را اعلام کردند.

منبع: ایستنا

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

صفحه اختصاصی رئیس جمهور روسیه از توئیتر حذف شد