با گسترش روز افزون تکنولوژی در ایران و معرفی، تبلیغات و فروش محصولات شرکت ها از طریق وب سایت ها، نیازمندی به وجود وب سایت و همیشه آنلاین بودن آن امری مهم تلقی می شود. تقریبا این اصل در کشور ما نهادینه شده است که کسب و کار نیازمند وجود یک وب سایت بوده و فروش محصولات از طریق وب سایت معمولا مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند.

با توجه به مطالب مذکور بدیهی است که همیشه آنلاین بودن وب سایت بسیار ضروری بوده زیرا کاربران در ۲۴ ساعت از روز می بایستی امکان خریدار از وب سایت شما را  داشته باشند. لذا این موضوع ما را بر آن داشت که محصولی را در جهت مانیتورینگ وب سایت با نام «اس مانیتور» ایجاد کنیم.

اس مانیتور چیست؟

سامانه “اس مانیتور” نرم افزاری است که بالا و اجرایی بودن وب سایت و یا سرویس تحت وب را چک می کند و توسط یک میانای کاربر امکان دیدن لاگ های بالا و یا پایین بودن وب سایت و یا سرویس تحت وب را به همراه انواع خطا های رخ داده شده برای آن را نمایش می دهد. سرعت وب سایت میزان Up بودن و یا بالا بودن وب سایت و زمان Down شدن یا پایین آمدن وب سایت به همره خطای رخ داده شده برای آن و اطلاع رسانی از طریق ایمیل و SMS برای هر دارنده وب سایتی بسیار مهم طلقی می شود.

ویژگی های اس مانیتور:

– مانیتورینگ وب سایت و سرویس هر ۱۰ دقیقه یک مرتبه
– ارسال اس ام اس و ایمیل به محض از دسترس خارج شدن وب سایت و سرویس
– نمایش گراف آپ تایم و زمان تاخیر
– لاگ خطای ارتباط و ارسال ایمیل و اس ام اس

به منظور خرید محصول به این لینک مراجعه نمایید.

سامانه مانیتورینگ وب سایت «اس مانیتور»