شخصی به گردانندگان سامانه‌ی عامل OpenBSD پیشنهاد کرده است که اصلاحیه‌ای را برای آسودگی خاطر در برنامه‌ی کمکی HTTP‌ این سامانه‌ی عامل اعمال کنند.
این یک خطر امنیتی جهت اصلاح نیست، بلکه چیزی به مراتب بدتر است، این برنامه‌ی کمکی برای پیام‌های خطای ۴۰۴، «صفحه پیدا نشد» روی قلم Comic Sans تنظیم شده است.
شاید شما فکر می‌کنید که این چیز بدی نیست؟ این مطلبی است که پیتر کرانتز که اصلاحیه را ارائه کرده است،‌ نوشته است:
«به بعضی دلایل صفحات http (برای مثال در مورد ۴۰۴) از قلم Comic Sans استفاده می‌کند.» این اصلاحیه comics sans را حذف کرده و قلم را روی حالت پیش‌فرض sans-serif برای سرویس‌گیرنده قرار می‌دهد.»
او تأکید می‌کند: «این کار تعداد افرادی را که در تماس با گردانندگان وب‌‌گاه از آزار و اذیت این قلم رایانه‌ای شکایت می‌کنند، کاهش می‌دهد.»
کرانتز از آسودگی خاطر مدیران سامانه‌ دفاع می‌کند. این اصلاحیه سه قلم را از فهرست حذف می‌کند، اگر ما آن را درست خوانده باشیم این قلم‌ها: Comic Sans MS ،Chalkboard SE و Comic Neue هستند.
واضح است که چنین اشکال فاحشی نمی‌تواند تصادفاً اتفاق بیفتد.
در اظهار نظری بعدی راجع به این موضوع گفته می‌شود که انتخاب Comic Sans تلاشی برای دریافت کمک مالی بوده است: «شخصی که این گزینه را انتخاب کرده است از کسانی که مورد آزار قرار گرفته‌اند به این نحوه خواسته است که برای این پروژه پول پرداخت کنند.»
طنز «Comic Sans مسلح» چهارده سال است که به طول انجامیده است.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

درخواست از گردانندگان وب‌گاه OpenBSD: حفره‌ی mind-alteringly را اصلاح کنید!