خرید لینکدین توسط مایکروسافت

مایکروسافت اعلام کرده‌ است در نظر دارد شبکه اجتماعی متخصصین لینکدین را به قیمت ۲/۲۶ میلیارد دلار بخرد. با اعلام این خبر، خرید لینکدین تاکنون بزرگترین خرید این شرکت بوده‌ که تاکنون ۸ مورد از شرکت‌های مختلف را از جمله اسکایپ در سال ۲۰۱۱ و نوکیا در سال ۲۰۱۳ خریده ‌است. پیش از این، بیش‌ترین مبلغ یک میلیارد دلار بود.

به گفته مایکروسافت، لینکدین برند و محصولات خود را حفظ خواهد کرد. هم‌چنین مدیرعامل کنونی آن، جف وینر به عنوان مدیر اجرایی باقی خواهد ماند. از این پس لینکدین به عنوان بخشی از مایکروسافت تلقی شده و بخش فرآیندهای تجاری آن زیر نظر وینر به طور مستقیم به مدیرعامل مایکروسافت ساتیا نادلا گزارش خواهند داد.
آقای نادلا درباره این خرید می‌گوید: «تیم لینکدین تاکنون توانسته‌اند به طور فوق‌العاده‌ای متخصصین را در سرتاسر جهان به هم متصل کنند. بدین ترتیب از این پس می‌توانیم رشد این شبکه احتماعی را همانند مایکروسافت ۳۶۵ و Dynamics سرعت بخشیم. ما به دنبال آن هستیم که هر شخص و سازمانی را در دنیا قوی سازیم.»

شبکه اجتماعی لینکدین معروف‌ترین و بزرگترین شبکه اجتماعی تخصصی است و به رشد خود ادامه می‌دهد. با راه‌اندازی نسخه تلفن‌همراه این شبکه احتماعی در سال گذشته، این شرکت اعلام کرد که تعداد کاربرانش به طرز چشم‌گیری افزایش داشته‌اند.
آقای وینر در این‌باره گفته ‌است: «همان‌طور که ما توانستیم به نحوی روش ارتباطی دنیا را با فرصت‌های موجود تغییر دهیم، این ارتباط با مایکروسافت و ترکیب سامانه ابری آن‌ها و شبکه لینکدین حالا به ما فرصت می‌دهد تا روش کارکرد دنیا را تغییر دهیم. در طی ۱۳ سال گذشته، تلاش‌های زیادی کردیم تا متخصصین را به هم مرتبط کنیم تا بهره‌وری آن‌ها افزایش یافته و موفق‌تر شوند. از این پس مشتاق هستم تا گروهمان را در فصل جدیدی از این داستان رهبری کنم.»

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.