HD Moore پژوهش‌گر امنیتی و نفوذگری که دستاوردهای او شامل Metasploit Framework، پروژه‌ی نظارتی Critical.IO و مجموعه‌ای از اکتشافات آسیب‌پذیری است و مدیر ارشد فن‌آوری شرکت Rapid۷ می‌باشد، در برابر معامله‌ای که پیش روی او گذاشته شده است، تسلیم شده است.
در پستی که او در Rapid۷ قرار داده است، اعلام کرده که او این شرکت را برای پیوستن به شرکت VC که تمرکز خود را بر راه‌اندازی امنیت اطلاعات نهاده است، ترک می‌کند.
Moore می‌گوید: «از آنجایی که تنها چیزی که کار کردن برای راه‌اندازی یک پروژه دیوانه‌کننده‌تر است، کار کردن برای راه‌اندازی چندین پروژه با هم‌دیگر است، این کار یک بازی کامل و راهی برای کمک به جامعه‌ی امنیت است.»
با این حال او بعد از این‌که اجازه‌نامه‌ی خروج خود را در روز جمعه در دست گرفت وعده داد که به فعالیت خود در پروژه‌ی Metasploit Framework ادامه داده و در جامعه فعال باقی بماند.
برخی از اکتشافات قابل توجه مور که مورد توجه قرار گرفته است عبارتند از Supermicro uPNP و IPMI bugs، یک تجزیه و تحلیل در دسامبر سال ۲۰۱۵ مبنی بر این‌که چگونه کدهای غیرمجاز موجود در شرکت Juniper Networks کار می‌کنند و تحلیلی بر این‌که چگونه ایستگاه‌های گاز (در مورد استرلیا بنزین) ممکن است مورد نفوذ قرار گیرند.
این‌ها تنها افتخارات کوچکی از مجموعه‌ی کارهای او هستند.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

خروج اچ‌دی مور از Rapid۷ و پیوستن به VC-land