کانال اخبار فناوری اطلاعات نماد امن

رئیس جمهور منتخب آمریکا، دونالد ترامپ روز پنج‌شنبه به اخراج دیپلمات‌های روسی واکنش نشان داد. این دیپلمات‌ها به اتهام جاسوسی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اخراج شده‌اند. ترامپ گفت کشور ما باید به سمت چیزهای بهتری حرکت کند و در تماسی با روسای بخش جاسوسی این حرکت را مورد انتقاد قرار داد.

ترامپ گفت: «دیگر زمان آن فرا رسیده است که کشور ما به سمت چیزهای بزرگ‌تر و بهتر حرکت کند.» گفته می‌شود ترامپ پس از دخالت‌های روسیه در انتخابات، توانست نامزد دیگر هیلاری کلینتون را شکست دهد.

ترامپ افزود: «با این حال من با مقامات سازمان‌های اطلاعاتی گفتگو کرده و وضعیت جدید حقایق را جویا خواهم شد.» روز پنج‌شنبه باراک اوباما تحریم‌های سیاسی و اقتصادی را علیه برخی از دیپلمات‌های روسی صادر کرد. این واکنش به این دلیل انجام شد که مقامات آمریکایی ادعا می‌کردند روسیه در روند انتخابات ریاست جمهوری این کشور اختلال ایجاد کرده است.

دونالد ترامپ از مدت‌ها پیش اذان می‌کند که متهم ساختن روسیه به نفوذ سایبری تلاشی آشکار از طرف حزب دموکرات است تا پیروزی مشروع او را خدشه‌دار کنند. اما داشتن این مواضع مخالف توسط ترامپ باعث افزایش مخالفت‌ها در حزب خودش شده است.

در حالی‌که خلاصه‌ی جلسات سازمان‌های اطلاعاتی به ترامپ گزارش شده و شواهدی مبنی بر نفوذ به‌طور عمومی منتشر شده است، ترامپ تعهد داده تا با مقامات سرویس‌های اطلاعاتی تماس برقرار خواهد کرد. او تلاش دارد پیروزی آبرومندانه‌ای را برای خود رقم بزند.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

ترامپ: جزئیات نفوذ سایبری روسیه را پیگیری خواهم کرد