مأموران جست‌وجوهای خود را در مورد رئیس سابق آی‌تی بخت‌آزمایی که بازی را به نفع خود چیده بود گسترش می‌دهند.
بازرسان فدرال در ایالات متحده در حال رسیدگی به کلاهبرداری انجام‌شده به وسیله‌ی مدیر سابق امنیت آی‌تی انجمن بخت‌آزمایی چند ایالتی هستند.
در ماه جولای، Eddie Tipton۵۲ ساله، برای نصب یک روت‌کیت در رایانه‌ی اعداد تصادفی MSLA که اجازه می‌داد او ارقام برنده را پیش‌گویی بکند و در آینده بلیط‌ها را ببرد مجرم تشخیص داده‌ شده است. همچنین، در دادگاه عنوان شده است که او دوربین‌های امنیتی را دست‌کاری کرده تا زمانی را که با صفحه‌کلید کار می‌کرده است کار خود را از چشم دیگران پنهان نگاه دارد.
تیپتون به ده سال زندان محکوم شده است بعضی از دوربین‌های امنیتی او را در حال خرید ۱۶/۵ میلیون دلار بلیط برنده بخت‌آزمایی ایالت آیوا شکار می‌کنند. او تا زمانی که حکم دادگاه تجدید نظر او صادر شود، به قید کفالت آزاد است.
در این میان بازرسان ادعا می‌کنند که گزارش‌هایی در دست است که در سه ایالت دیگر کلورادو ویسکانسین و اکلاهما، نیز بلیط‌های بخت‌آزمایی برنده به مبلغ هشت میلیون دلار به کسانی که با تیپتون در ارتباط بوده‌اند فروخته شده‌اند.
بازجوی سابق توماس میلر به AP گفته است که «بسیار ساده‌انگارانه است تصور کنیم که آن‌ها تنها چهار نفر هستند، اگر شما یک سوسک در حمام پیدا کنید، باید فرض بکنید که تعداد بیشتر از ۱۰۰ مورد هنوز وجود دارد که شما هنوز پیدا نکرده‌اید.»
MSLA فن‌آوری‌های بخت‌آزمایی را برای ۳۷ ایالات و محدوده‌های در قلمروی ایالات متحده‌ی آمریکا ارائه می‌کند و تیم تحقیق از هیئت‌های بخت‌آزمایی محلی خواسته است که پرونده‌هایشان را کنترل کنند تا ببینند که آیا تیپتون بیش از این می‌تواند با برندگان جوایز بزرگ بخت‌آزمایی آن‌ها در ارتباط باشد. او متهم به رفتار جنائی و پول‌شویی در سه ایالت دیگر نیز شده است.»
اما وکیل تیپتون دین استورس گفته است: «این‌ها همه حدس و گمان است. مطلقاً هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان بدهد او کاری انجام داده است تا عمل‌کرد درست رایانه‌ها را تغییر بدهد تا آن‌ها اعدادی را که او می‌خواهند انتخاب کنند، مطلقاً هیچ مدرکی وجود ندارد.
تیپتون پس از این‌که بازرسان قسمت‌هایی از فیلم دوربین‌های امنیتی را منتشر کردند که در آن مردی بلیط برنده و مقداری هات‌داگ را در محل استراحت‌گاه یک فروشگاه نزدیک به دفتر ALSM از او می‌خرد؛ محکوم شد. در دادگاه تیپتون، برادرش، تامی تیپتون گفت که، آن فیلم گرفته شده برادر دوقلوی او را نشان نمی‌دهد، و در این مورد اظهار نظر می‌کند که: «ادی علاقه‌ای به سوسیس ندارد.» حالا تامی تیپتون نیز تحت بررسی بازجویان است زیرا که او نیز در زمره‌ی کسانی است که از مبلغ ۵۳۷۰۰۰ دلار پول نقد از یک بلیط بخت‌آزمایی برنده در کلورادو در ۲۰۰۵ استفاده کرده‌اند. تامی-تیپتون، که به عنوان یک قاضی حل اختلاف در فلاتونیای تگزاس انتخاب شده بود، هر نوع تخلفی را منکر شد و بعد از اینکه اتهامات علیه او مطرح شد از مقام خود استعفا داد.
در این میان در اوکلاهما، پلیس در حال رسیدگی به یک جایزه‌ی بزرگ بلیط بخت‌آزمایی به مبلغ ۱.۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۱ است برنده صاحب یک شرکت ساخت و ساز در تگزاس بود که پلیس ادعا میکند به ادی تیپتون وابسته است.
مدیر بخت آزمایی اکلاهما Rollo Redburn گفته است: «این موضوع تا حدی هشداردهنده است.این اتفاق مجدداً این حقیقت را تأیید می‌کند که ما باید دائماً در برابر کسانی که می‌خواهند سامانه‌ را فریب دهند هوشیار باشیم.
همچنین مقامات در ویسکانسین به اتهام برنده‌ی یک جایزه دو میلیون دلاری رسیدگی می‌کند که ادعا شده است در سال ۲۰۰۸ به وسیله‌ی یک دفتر حقوقی به نمایندگی Robert Rhodes، دوست صمیمی تیپتون اداره می¬شده است. علاوه بر این رودرز با تلاشی در ارتباط است که قصد داشته بلیط بخت آزمایی ایالت آیوا را به مبلغ ۱۶/۵ میلیون دلار نقد کند و بر سر استرداد آن با مقامات ایالت به نزاع پرداخته است.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

تحقیق مأموران آمریکایی در مورد رئیس سابق آی‌تی بخت‌آزمایی که بازی را به نفع خود چیده بود