۴وزیر کشور انگلیس روز دوشنبه دستور داد فردی که متهم به نفوذ به هزاران رایانه دولتی در آمریکا بوده، به این کشور به این کشور بازگردانده شود.
لاری لاو ۳۱ ساله متهم شده که در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به شبکه‌های سازمان‌ ناسا، ارتش و فدرال رزرو آمریکا نفوذ کرده است. وزیر کشور انگلیس، امبر راد در حالی دستور استرداد این مجرم را به آمریکا داده است که دو ماه پیش یک دادگاه انگلیسی رأی به بازگشت او داده بود.

لاری لاو ۱۴ روز فرصت دارد در برابر این دستور استرداد اعتراض کند. او اگر در خاک آمریکا مجرم شناخته شود احتمالاً با حکم زندان طولانی روبرو شده ولی اعدام نمی‌‌شود . مقامات آمریکایی می‌گوید لاری لاو اطلاعات شخصی شهروندان آمریکایی از جمله شماره‌های خدمت ارتش را منتشر کرده است.

دادگاه انگلیسی در ماه سپتامبر پس از بررسی شرایط زندان و سلامت لاری لاو حکم به استرداد وی داد. لاو می‌گوید او باید در خاک انگلیس مجازات شود، چرا که مدعی است در زندان‌های آمریکا سندروم آسپرگر او رو به وخامت خواهد گذاشت. افرادی که درگیر این سندرم هستند ممکن است دارای یک یا چند مورد از این ویژگی‌ها باشند: روابط اجتماعی ضعیف، رفتارهای وسواسی و تکراری، خودمحوری، تفکر منطقی و غیرعاطفی، علایق متمرکز، یادگیری آسان‌تر زبان‌های ثانوی و کمبود در توانایی‌های حرکتی.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

انگلیس یک نفوذگر را به آمریکا تحویل خواهد داد
برچسب ها: