یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین گوشی‌هایی که طی سال جاری میلادی وارد بازار شد LG G6 است که البته بر اساس آخرین اخبار منتشر شده قرار نیست به دست کاربران چینی برسد.

چین بزرگترین بازار تلفن همراه در جهان محسوب می‌شود و با این وجود شرکت کره‌ای ال‌جی تصمیم گرفته است پرچمدار گوشی‌های خود را در این بازار وارد نکند. این خبر در آخرین شماره از روزنامه کره‌ای «دائوم نیوز» منتشر شد و ال‌جی طی آن اعلام کرد به دلیل فروش اندک محصولات خود در چین، تصمیم دارد برای همیشه از این بازار خارج شود.

در این گزارش به آمار منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی Strategy Analytics استناد شد و بر مبنای آن اعلام شد ال‌جی به دنبال بروز مشکلات خود در چین، تصمیم دارد این بازار را ترک کند. شرکت ال‌جی هم‌اکنون سومین فروشنده بزرگ گوشی هوشمند در ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود و با این وجود نتوانسته است توجه چینی‌ها را به خود جلب کند.

سهم ال‌جی از بازار گوشی‌های هوشمند چین کمتر از ۰٫۱ درصد است. بر این اساس پیشرفته‌ترین گوشی این شرکت موسوم به G6 وارد چین نمی‌شود و شرکت ال‌جی تصمیم دارد جلوی هزینه‌های زیاد مرتبط با عرضه این گوشی را در کشور چین بگیرد.

کارشناسان می‌گویند بازار تلفن همراه در چین با دیگر نقاط جهان متفاوت است و از قوانین خاص خود پیروی می‌کند. در این بازار محصولات چند شرکت چینی از جمله Oppo و Vivo که چندان شناخته شده نیستند محبوبیت زیادی دارند و در مقابل آنها شرکت‌های بزرگتری چون اپل و سامسونگ توانسته‌اند به موفقیت‌های قابل ملاحظه دست پیدا کنند.

منبع: ایسنا

درباره نماد امنیت وب

کانال اخبار فناوری اطلاعات نماد امن

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

ال‌جی برای همیشه از چین بیرون می‌رود