شرکت آی‌بی‌ام یک شرکت پیشگیری از تقلب در پرداخت‌های مالی آلمان را جذب کرده است؛ IRIS Analytics یک ارائه‌دهنده‌ی موتور تجزیه و تحلیل تقلب درجاست که از دستگاه‌هایی با الگوریتم‌های یادگیری برای شرایط نامشخص استفاده می‌کند.
Alistair Rennie مدیر کل راه‌حل‌های صنعتی در شرکت آی‌بی‌ام گفته است:‌ «با یکپارچه‌سازی تحلیل‌های IRIS با فن‌آوری ضدتقلب آی‌بی‌ام، ما به سازمان‌ها کمک می‌کنیم که در مقیاس و سرعت بیشتری به کشف تقلب بپردازند و بتوانند در موقعیتی قرار گیرند که اقدامات متقابل را به سرعت انجام دهند. این در حالی است که در همان زمان به کاهش نتایج به اشتباه مثبت ارزیابی‌شده یا همان مثبت کاذب کمک مؤثری می‌کنند.»
معمولاً بانک تقلب را پس از ماجرا تشخیص داده و برای اقدام علیه آن به طور متوسط چهار روز وقت لازم دارد. همراه با پیچیدگی‌های فزاینده‌ی‌ پدیده‌های برخط، این کار موجب می‌شود که این شرکت Bi Blue (آی‌بی‌ام) به گسترش فن‌آوری‌های پیشگیری خود اقدام کند.
Constantin von Altrock مدیر عامل شرکت IRIS Analytics گفته است: «دفاع در برابر مجرمان اقتصادی و مالی یک نیاز مبرم برای نوآوری و بهبود است. همچنان‌که صنعت پرداخت برخط با شیوه‌های جدید توسعه تکامل می‌یابد، توانایی مؤسسات مالی برای تصمیم‌گیری‌های دقیق درباره‌ی موارد مشکوک و آن چه که قانونی است، قبل از انجام پرداخت‌ها باید توسعه یابد.»
Von Altrock اضافه می‌کند: «ترکیبی از فن‌آوری IRIS و توانایی‌های ضد تقلب آی‌بی‌ام موجب یک راه‌حل جامع برای جلوگیری از پرداخت‌های تقلبی درجا ارائه خواهد کرد.»

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.

اقدام آی‌بی‌ام به خرید شرکت ضدکلاهبرداری برخط برای حفاظت فوری از پرداخت‌های مالی