افزایش نفوذ به اطلاعات در نیویورک

اداره کل دادستانی ایالات نیویورک گزارش‌های بسیاری از نفوذ به اطلاعات در سال ۲۰۱۶ دریافت کرده است. دادستان کل اریک اشنایدرمن گفت در مقایسه با سال گذشته، تعداد این گزارشات ۴۰ درصد افزایش داشته است.
اداره کل دادستانی تا دوم ماه می، ۴۵۹ گزارش نفوذ به اطلاعات دریافت کرده است. در سال ۲۰۱۵ این رقم برابر با ۳۲۷ گزارش بود. ( کل نفوذهای گزارش شده در سال ۲۰۱۵، برابر با ۸۰۹ مورد بوده است).
آقای اشنایدرمن، این نفوذ به اطلاعات را «تهدیدات روزافزون» هم در سطح شخصی و هم در سطح ملی نامید.
او گفت سازمان‎ها باید در زمینه اطلاعات سایبری بهتر عمل کنند و برای حفاظت از اطلاعاتشان بهترین روش‌های امنیتی را به کار گیرند.
وی افزود: «من وظیفه دارم که جریان نفوذها را متوقف کنم و به کارمندان اداره دادستانی اطلاع می‌دهم که هرچه سریع‎‏تر برای شرکت‌هایی که اطلاعات خود از دست داده‎اند، راه حلی ارائه دهند».
شرکت‌ها و مشتریانی که اطلاعاتشان مورد نفوذ واقع شده است نیز باید هرچه سریع‎تر به اداره کل دادستانی مراجعه کنند.
کنترل و بررسی این مشکل رو به رشد بر عهده‌ی تمامی سیاست‎مداران است که کوچکترین آن‌ها این اداره می‌باشد.
دو سال پیش آقای اشنایدرمن گزارشی منتشر کرد که در آن موضوعی که در آن روزها باعث فاش شدن اطلاعات شده بود، مورد بررسی قرار گرفته بود.
این گزارش تحت عنوان “اطلاعات در معرض خطر: بررسی تاریخچه امنیت اطلاعات در نیویورک” بیان می‌کرد که بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳، تعداد گزارشات نفوذ به اطلاعات سه برابر شده است.
در این گزارش گفته شده بود که مجرمان سایبری (در این مورد شخص ثالث و ناشناس) دلیل اصلی نفوذ به اطلاعات هستند.
در گزارشی دیگری از Cloud Security Alliance (اتحادیه امنیت ابری)، متخصصان امنیتی، گواهی‎نامه‎های آلوده شده را دلیل عمده نفوذ به اطلاعات در گذشته می‌دانند.

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.