آسیب‌پذیری تزریق SQL: نفوذ به مجلس ملی اکوادور توسط کاپوست‌کی

۴کاپوست‌کی این بار برای نفوذ، وب‌گاه مجلس ملی اکوادور را هدف قرار داده و داده‌های بدست آمده را در PasteBin منتشر کرده است. در این نفوذ نیز او از آسیب‌پذیری تزریق SQL بهره‌برداری کرده است.

کاپوست‌کی به وب‌گاه با آدرس www.asambleanacional.gob.ec نفوذ کرده و به ۹۳۰ رکورد دسترسی پیدا کرده است. برای اثبات این نفوذ نیز او نزدیک به ۵۵۰ تا ۶۰۰ رکورد را در PasteBin به نمایش گذاشته است.
باتوجه به گزارش ویکی‌پدیا، مجلس ملی، قوه‌ی مقننه‌ی اکوادور است که براساس قانون اساسی سال ۲۰۰۸، در سال ۲۰۰۹ جایگزین کنگره‌ی ملی شد.

این نفوذگر کلاه سفید چند روز پیش نیز به وب‌گاه ارتش ونزوئلا نفوذ کرده بود. او قبلاً به کمیسیون عالی غنا و فیجی و وب‌گاه شورای منطقه‌ای هندوستان نفوذ کرده بود. از نفوذهای دیگر کاپوست‌کی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• نفوذ به وب‌گاه‌ سفارتخانه‌های هندوستان
• نفوذ به وب‌گاه دولت ایتالیا
• نفوذ به وب‌گاه سفارت پاراگوئه در تایوان

به نظر شما هدف بعدی کاپوست‌کی چه وب‌گاهی خواهد بود؟

منبع: asis

درباره نماد امنیت وب

“نماد امنیت وب” به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.